AAD DREVOSTAVBY & STRECHY

Odborník na tesárske a strechárske práce

Dôraz na kvalitu

Pri práci kladieme najväčší dôraz na kvalitu použitých materiálov a spracovanie projektu do najmenších detailov.

Sme 3. generácia poctivých remeselníkov - tesárov, ktorá svoje pracovné aktivity zameriava na prácu s drevom. Vyrábame a montujeme záhradné chatky a domčeky, prístrešky, zimné záhrady, terasy, pergoly, altánky... všetko čo Vám môže pomôcť zútulniť alebo vylepšiť pobyt na záhrade alebo pozemku.

Drevo

Drevo je najstarší konštrukčný materiál človeka. Jeho vlastnosti závisia od druhových vlastností dreviny, stanovištných podmienok (výška, pôda, svetelné podmienky, veterné podmienky…), veku stromu a miesta v kmeni.
Drevo je pružné a nestráca teplom nosnosť (žiarupevné). Výborne izoluje pred teplom a vibráciami. V drevených interiéroch je človeku spravidla príjemne a aj pekne vyzerajú.
Drevo má rôzne farby podľa druhu stromu.

Drevostavba

Drevostavby sú konštrukcie alebo stavebné diela, kde hlavnú nosnú konštrukciu tvoria prvky vyrobené z dreva. Svojimi vlastnosťami a cenou nebolo drevo do dnešnej doby žiadnym materiálom prekonané.
Stavby z dreva a materiálov na jeho báze dokážu v dnešnej dobe silno konkurovať stavbám z ocele a betónu, a prekonávajú ich v mnohých smeroch. Drevo je zdravotne nezávadný materiál, ktorý reguluje vlhkosť, poskytuje príjemnú klímu vo všetkých ročných obdobiach.
Drevostavba je ekologickým prínosom do stavebníctva napríklad šetrením energií na vykurovanie.

 

 

ponuka

Ponuka

Doplnky do záhrady a na terasu, detské domčeky, hojdačky, záhradné domčeky, terasy, podlahy a strechy.

Viac
galeria

Galéria

Pozrite si niektoré z našich realizovaných prác, prípadne sa nechajte inšpirovať niektorým už hotovým dielom.

Viac